Cena za opakowanie: 125,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Blanco Brillo 23x33,5 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 13 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 9,1 mm |
| Waga opakowania (kg) | 16 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 25x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #25255 |
