Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
135,00 zł m2
132.30
Cena za opakowanie: 132,30 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Laverton Dunster Natural 14x28 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,98 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 15x30 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #29175 |
Produkty powiązane
