Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
175,00 zł m2
185.50
Cena za opakowanie: 185,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Laverton-R Grafito 59,3x59,3 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,06 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi i ściany |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #29254 |
Produkty powiązane
