Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
125,00 zł m2
123.75
Cena za opakowanie: 123,75 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Bali Turquesa Antideslizante 30x30 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,99 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 11 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x30 cm |
| Kolor | Zielony |
| ID produktu | #29761 |
Produkty powiązane
