Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
155,00 zł m2
155.00
Cena za opakowanie: 155,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Bali Besakih 20x20 płytki patchworkowe gresowe- podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x20 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #44818 |
Produkty powiązane
