Cena za opakowanie: 129,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
PLAFON drewniany
Szukasz oświetlenia do wnętrza w ciepłym klimacie? Poznaj kolekcję ORBIS: minimalistyczne lampy typu downlight z naturalnego drewna, które cechuje prostota i funkcjonalność jednocześnie. Zamontowane pojedynczo lub w zestawie pozwolą Ci stworzyć przepiękną aranżację w swoim wnętrzu!
Łatwy w czyszczeniu
Wystarczy przetarcie ściereczką, by oczyścić lampę z kurzu. Plafon z naturalnego drewna ORBIS ma prosty, łatwy do utrzymania w czystości kształt. Koniec z długim sprzątaniem!
Szybki i praktyczny montaż
Plafon ORBIS zamocujesz na suficie szybko i bez wysiłku. Praktyczny, natynkowy montaż sprawia, że wystarczy kilka minut, by cieszyć się pięknym blaskiem w całym pomieszczeniu.
Naturalne drewno
Obudowa plafonu jest wykonana z naturalnego drewna, które stworzy ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. Szlachetny materiał pięknie wkomponuje się we wnętrza w różnorodnych stylach: od nowoczesnych po ciepłe, rustykalne klimaty.
Wiele możliwości aranżacyjnych
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi lampy możesz stworzyć unikalną kompozycję z kilku jej sztuk. Uniwersalny kształt sprawia, że świetnie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu: od łazienki po salon.
Dowolna barwa i moc
Wolisz ciepłe czy zimne światło? Chcesz, by lekko rozproszyło mork czy oświetlało dobrze całe pomieszczenie? Nie możesz się zdecydować? Z drewnianą lampą ORBIS nie musisz iść na kompromisy: dzięki wymiennym żarówkom GU10* możesz uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz. Dobierz dowolną barwę oraz moc światła i ciesz się wymarzonym klimatem w swoim wnętrzu.
*żarówka nie jest w komplecie
Łatwa wymiana żarówki
Gdy zepsuje się żarówka, wystarczy ją wymienić - szybko, tanio i w dowolnej chwili. Dzięki zastosowaniu wymiennych żarówek led, nie ponosisz kosztów wymiany całej lampy, jak ma to miejsce w przypadku modułów ledowych. Ekonomiczne i wygodne rozwiązanie.
Dane techniczne
| EAN | 5902622429915 |
| Seria | Peach Puff |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | drewno |
| Styl | skandynawski |
| Kształt | cylindryczny |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | naturalne drewno |
| ID produktu | #53551 |
