Cena za opakowanie: 109,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Łatwy w czyszczeniu
Wystarczy przetarcie ściereczką, by oczyścić lampę z kurzu. Lampa ma prosty, łatwy do utrzymania w czystości kształt. Koniec z długim sprzątaniem!
Praktyczna ozdoba wnętrza
Światło z żarówki rozchodzi się obustronnie (góra-dół), więc jest źródłem blasku i ozdobą jednocześnie. Dekoracyjnie podświetla ścianę, zapewniając doskonały efekt wizualny.
Wiele możliwości aranżacyjnych
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi lampy możesz stworzyć unikalną kompozycję z kilku jej sztuk. Surowy, minimalistyczny design sprawia, że świetnie zaprezentuje się w dowolnym pomieszczeniu w stylu industrialnym.
Dowolna barwa i moc
Wolisz ciepłe czy zimne światło? Chcesz, by lekko rozproszyło mork czy oświetlało dobrze całe pomieszczenie? Nie możesz się zdecydować? Z tą lampą nie musisz iść na kompromisy: dzięki wymiennym żarówkom G9* możesz uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz. Dobierz dowolną barwę oraz moc światła i ciesz się wymarzonym klimatem w swoim wnętrzu.
*żarówka nie jest w komplecie
Łatwa wymiana żarówki
Gdy zepsuje się żarówka, wystarczy ją wymienić - szybko, tanio i w dowolnej chwili. Dzięki zastosowaniu wymiennych żarówek led, nie ponosisz kosztów wymiany całej lampy, jak ma to miejsce w przypadku modułów ledowych. Ekonomiczne i wygodne rozwiązanie.
Dane techniczne
| EAN | 5903282735392 |
| Seria | Deep Space |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,52 kg |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 8 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Stal |
| Styl | minimalistyczny |
| Kształt | cylindryczny |
| Funkcjonalność | świeci góra dół |
| Kolor | złoty |
| ID produktu | #54078 |
