Cena za opakowanie: 170,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,10 m2 |
| Producent | Saloni- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38977 |
Opis
Ciepły beton w nowoczesnym stylu – płytki ścienne Saloni Sable Marfil 30,5x90 LGW670
Szukasz materiału, który łączy industrialny charakter betonu z przytulnym ciepłem? Hiszpańskie płytki ścienne Saloni Sable Marfil 30,5x90 LGW670 to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych projektów. Kolekcja Sable perfekcyjnie naśladuje surową strukturę architektonicznej powierzchni, przełamując ją łagodnym, kremowo-beżowym odcieniem. Ta jasna tonacja wspaniale rozświetla i optycznie powiększa wnętrze, stanowiąc neutralną bazę dla naturalnego drewna czy stylowej armatury. Duży, prostokątny format 30,5x90 cm umożliwia wykreowanie nowoczesnej i spójnej płaszczyzny na ścianach w łazience lub na kuchennym fartuchu. Matowe wykończenie z klasą podkreśla realizm detali, nadając aranżacji nieszablonowego, wielkomiejskiego szyku.
Solidna hiszpańska ceramika ścienna
Wybierając ceramikę marki Saloni, stawiasz na najwyższe standardy polecane przez profesjonalnych projektantów wnętrz. Płytki ścienne o grubości 10 mm wyróżniają się świetną trwałością oraz całkowitą odpornością na działanie wilgoci, co jest kluczowe w wymagających, domowych strefach kąpielowych. Z uwagi na swoje właściwości, produkt ten dedykowany jest wyłącznie do montażu we wnętrzach budynków. Pomimo inspiracji surowym betonem, gładka i matowa tafla płytek jest wysoce praktyczna, zapobiega osadzaniu się uporczywych zabrudzeń i jest niesamowicie prosta w codziennym czyszczeniu. Wybierz sprawdzone, hiszpańskie rzemiosło i ciesz się wyrafinowaną przestrzenią, która przetrwa wiele lat w nienagannym stanie.
