Cena za opakowanie: 170,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,10 m2 |
| Producent | Saloni- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38975 |
Opis
Jasny beton w nowoczesnym wydaniu – płytki ścienne Saloni Sable Blanco 30,5x90 LGW500
Poszukujesz materiału wykończeniowego, który połączy industrialny klimat z czystą, subtelną elegancją? Hiszpańskie płytki ścienne Saloni Sable Blanco 30,5x90 LGW500 to doskonała propozycja dla miłośników nieszablonowego, nowoczesnego designu. Kolekcja Sable mistrzowsko imituje surową strukturę architektonicznego betonu w bardzo jasnej, przełamanej bieli. Ten wyjątkowy odcień wspaniale rozświetla i optycznie powiększa przestrzeń, stanowiąc świetną, neutralną bazę dla drewnianych dodatków czy matowej czarnej armatury. Duży, prostokątny format 30,5x90 cm pozwala na stworzenie gładkiej, wysoce estetycznej płaszczyzny w Twojej łazience lub kuchni. Matowa powierzchnia pięknie podkreśla realizm betonowego wzoru, nadając wnętrzom wielkomiejskiego i nieszablonowego szyku.
Trwała i solidna ceramika prosto z Hiszpanii
Wybierając markę Saloni, inwestujesz w rzemiosło i standardy chętnie polecane przez profesjonalnych projektantów wnętrz. Ceramika ścienna o grubości 10 mm wyróżniają się świetną trwałością oraz doskonałą odpornością na działanie wilgoci, co jest kluczowe w codziennej, domowej eksploatacji. Warto pamiętać, że produkt ten stworzono wyłącznie z myślą o wnętrzach, dlatego nie posiada on właściwości mrozoodpornych. Pomimo industrialnego, surowego wyglądu, matowa powierzchnia płytek jest niesamowicie łatwa w czyszczeniu i zapobiega osadzaniu się trudnych zabrudzeń. Postaw na wysokiej klasy wykończenie, łącząc jasny, modny beton z bezkompromisową, europejską jakością, która przetrwa wiele lat w nienagannym stanie.
