Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
255,00 zł m2
550.80
Cena za opakowanie: 550,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Saime Ferrocemento Fango Naturale 60x120-6 mm T801695 szara włoska betonowa matowa płytka podłogowa- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Saime- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #64962 |
Produkty powiązane
