Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
215,00 zł m2
232.20
Cena za opakowanie: 232,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Saime Ferrocemento Antracite Lappato 60x60 8600150 szara włoska betonowa płytka podłogowa- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Saime- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #64908 |
Produkty powiązane
