Cena za opakowanie: 859,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Półokrąg |
| Materiał | Z konglomeratu |
| Wysokość | 3 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #50984 |
Opis
Ravak Elipso Pro brodzik 90x90x3 XA237701010 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: konglomerat
- wymiar: 900x900 mm
- wysokość: 30 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
