Cena za opakowanie: 1 259,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Półokrąg |
| Materiał | Z konglomeratu |
| Wysokość | 3 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #50985 |
Opis
Ravak Elipso Pro brodzik 100x100x3 XA23AA01010 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: konglomerat
- wymiar: 1000x1000 mm
- wysokość: 30 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
