Cena za opakowanie: 555,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 16 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #51232 |
Opis
Ravak Angela Basic LA brodzik 90x90x16 GPX2240134 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl
- wymiar: 900x900 mm
- wysokość: 160 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
