Cena za opakowanie: 515,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 16 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #51231 |
Opis
Ravak Angela Basic Kompakt brodzik 80x80x16 GPX2240133 prysznicowy biały - podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl
- wymiar: 800x800 mm
- wysokość: 160 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
- bez syfonu
- samonośny z panelem, panel z brodzikiem tworzy nierozłączną całość
