Cena za opakowanie: 500,58 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Spiga Coral Acero 45x120 – dekoracyjna imitacja kamienia
Hiszpański producent po mistrzowsku przełamuje surowy charakter kamiennej faktury, łącząc na powierzchni kafli Porcelanosa Spiga Coral Acero 45x120 jej chłodną fakturę z subtelnym wzorem jodełki – eleganckiej, klasycznej, dystyngowanej. Dzięki tej kompilacji imitacja kamienia przykuwa wzrok i dominuje w każdym pomieszczeniu. Hiszpańskie kafle wielkoformatowe Porcelanosa Spiga Coral Acero 45x120 można wykorzystać jako przełamanie surowej aranżacji industrialnej, w wyrazistym wnętrzu loftowym, któremu nada nieco subtelniejszy wyraz, czy w aranżacji minimalistycznej, do której wprowadzi delikatny element dekoracyjny, stając się ważnym punktem w pomieszczeniu.
Porcelanosa Spiga Coral Acero 45x120 – ścienne płytki do dekoracji wnętrz
Hiszpańska imitacja kamienia Porcelanosa Spiga Coral Acero 45x120 to płytka wielkoformatowa o świetnej odporności na wilgoć, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Można ją stosować na ścianach we wszystkich pomieszczeniach – od salonu, przez kuchnię, po łazienkę. Duże rozmiary ograniczają ilość szczelin fugowych, natomiast rektyfikowane krawędzie pozwalają zmniejszyć ich szerokość nawet do 2 mm. To zapewnia ciągłość wzoru, tworząc jednorodny i perfekcyjny efekt wizualny.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 11 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25,8 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 45x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61309 |
