Cena za opakowanie: 242,49 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Coral Acero L 44,3x44,3 - Elegancja ukryta w minimalizmie
Porcelanosa Coral Acero L 44,3x44,3 to hiszpańska propozycja dla tych, którzy podążają za trendami. Minimalistyczna forma świetnie pasuje do oszczędnych aranżacji, które obecnie zdominowały branżę projektową. W oszczędnej strukturze ukryta jest też elegancka — ta stonowana, bez zbędnych ozdobników i mocnych akcentów. Dlatego Porcelanosa Coral Acero L 44,3x44,3 świetnie sprawdza się we wnętrzach modern classic, a także w modnych projektach quiet luxury. Nawiązując do natury, jest też dobrą bazą do wnętrz boho, gdzie dobrze komponuje się z dodatkami drewnianymi, bambusowymi czy rattanem.
Imitacja kamienia na ściany i podłogi
Porcelanosa Coral Acero L 44,3x44,3 to płytki ścienne i podłogowe. Matowe wykończenie nie tylko pogłębia nawiązanie do naturalnych kamieni, ale też zapewnia doskonałe parametry antypoślizgowości. Płytki są trwałe, wytrzymałe, odporne na ścieranie, wilgoć i mróz.
Pasują do każdego wnętrza — od salonu, przez sypialnię, po kuchnię i łazienkę. Można je też układać na tarasie i patio, a nietypowe rozmiary 44,3x44, sprawiają, że Porcelanosa Coral Acero L wpisuje się również w niewielkie balkony. Kafle mogą być również stosowane na elewacji.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,37 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 26,6 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 45x45 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61305 |
