Cena za opakowanie: 403,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Ciepły beton i niezawodne bezpieczeństwo: Porcelanosa Bottega Topo Antislip 80x80
Jako specjaliści od nowoczesnych wnętrz doskonale rozumiemy potrzebę łączenia industrialnego charakteru z domowym ciepłem. Płytki gresowe Porcelanosa Bottega Topo Antislip 80x80 to prestiżowa hiszpańska interpretacja betonu architektonicznego w przytulnym, ziemistym odcieniu taupe. Format 80x80 cm to optymalny i niezwykle uniwersalny wybór, który sprawdzi się w przestronnym salonie, nowoczesnej kuchni czy łazience. Dzięki precyzyjnie rektyfikowanym krawędziom zyskujesz możliwość zastosowania bardzo wąskiej fugi. Pozwala to na stworzenie eleganckiej, niemal jednolitej posadzki, która idealnie wpisuje się w założenia stylu soft loft, japandi oraz wyrafinowanego minimalizmu, stanowiąc doskonałą bazę dla stylowych aranżacji.
Antypoślizgowy gres hiszpański stworzony do zadań specjalnych
Z naszej zawodowej praktyki wynika, że model Bottega Topo w wersji antypoślizgowej to niezawodny materiał wszędzie tam, gdzie najwyższe standardy bezpieczeństwa spotykają się z doskonałym designem. Zaawansowana powłoka Antislip czyni z nich perfekcyjny wybór do stref narażonych na kontakt z wodą – pod otwarte prysznice typu walk-in, a także na zewnętrzne tarasy i balkony. Ten mrozoodporny, wysokogatunkowy gres charakteryzuje się wybitną odpornością na ścieranie, zarysowania oraz skrajne zmiany temperatur. Wybierając ten solidny i certyfikowany produkt, inwestujesz w jakość, która zachowa swoje parametry techniczne oraz nieskazitelną estetykę przez długie dekady.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,28 m2 |
| Producent | Porcelanosa-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 11,1 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #23960 |
Produkty powiązane
