Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 885,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Newker Blink Lappato Black 60x60 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1.08 m2 |
| Producent | Newker-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9.7 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25.40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #16261 |
