Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 926,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Newker Blink Decor White 31,5x90 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1.134 m2 |
| Producent | Newker-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Ściany |
| Grubość (mm) | 10.3 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20.60 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #16256 |
