Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
105,00 zł m2
151.20
Cena za opakowanie: 151,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Netto Ceramika Marmo Rosso Polished 60x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Netto Ceramika - Indie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8-9 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | IV |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Poler |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #39474 |
Produkty powiązane
