Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
125,00 zł m2
180.00
Cena za opakowanie: 180,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Netto Ceramika Marmo Rosso Polished 60x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Netto Ceramika - Indie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | IV |
| Waga opakowania (kg) | 36 kg |
| Rodzaj powierzchni | Poler |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #40500 |
Produkty powiązane
