Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
439,00 zł m2
5057.28
Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 5 057,28 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marca Corona Multiforme Mica 120x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 58 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #39722 |
Produkty powiązane
