Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
709,00 zł m2
8167.68
Cena za 8 opakowania (min. zamówienie): 8 167,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marca Corona Multiforme Malta Strutturato 120x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 60 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 8 |
| ID produktu | #40098 |
Produkty powiązane
