Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
539,00 zł m2
2069.76
Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 2 069,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marca Corona Arkistone Silver Strutturato 80x80 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,64 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #39985 |
Produkty powiązane
