Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
289,00 zł m2
2184.84
Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 2 184,84 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marca Corona Arkistone Greige Trama 30x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,26 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 26 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #39554 |
Produkty powiązane
