Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 3 792,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Wielki format i ciepło betonu: Płytki Imola Blox BLOX6 120BS RM 120x120
Szukasz wykończenia, które łączy surowy, industrialny charakter architektonicznego betonu z domową, przytulną atmosferą? Włoskie płytki gresowe Imola Blox BLOX6 120BS RM w imponującym formacie 120x120 cm to odpowiedź na potrzeby współczesnego designu. Ich oryginalny, ciepły odcień wpadający w subtelny brąz doskonale ociepla przestrzeń, stanowiąc świetną bazę dla nowoczesnych salonów, eleganckich łazienek czy minimalistycznych kuchni. Z naszego doświadczenia wynika, że tak duże formaty optycznie powiększają i uspokajają wnętrze. Dzięki precyzyjnie rektyfikowanym krawędziom (RM) płytki te można układać z zastosowaniem minimalnej, niemal niewidocznej fugi. Taki zabieg potęguje efekt stworzenia spójnej, gładkiej i wysoce eleganckiej tafli podłogowej lub ściennej.
Innowacyjna grubość i niezawodna trwałość
Wybór kolekcji Blox od renomowanej marki Imola to inwestycja w najwyższą jakość, zgodną z restrykcyjnymi standardami budowlanymi. Prezentowany gres wyróżnia się nowoczesną grubością 6,5 mm, co ułatwia montaż (płytki są lżejsze), a jednocześnie zachowuje pełną odporność na codzienne ścieranie, zarysowania oraz wilgoć. Co więcej, parametry mrozoodporne pozwalają na bezpieczne zastosowanie tego modelu również na zewnątrz – tworząc na przykład spójne przedłużenie salonu na taras. Matowa powierzchnia nie tylko wiernie naśladuje naturalną strukturę betonu, ale jest też bardzo praktyczna w utrzymaniu czystości, skutecznie maskując drobne smugi. Postaw na sprawdzone, włoskie rozwiązania i ciesz się bezkompromisowym pięknem przez wiele lat.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 45 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #49620 |
