Cena za opakowanie: 316,08 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Wprowadź włoską elegancję na zewnątrz z płytami Imola Blox BLOX 60B AS RM 60x60
Szukasz pomysłu na ponadczasową i funkcjonalną przestrzeń przydomową? Płyty tarasowe Imola Blox BLOX 60B AS RM w formacie 60x60 cm to idealne połączenie surowości architektonicznego betonu z ciepłym, beżowym odcieniem (B). Ta wysokiej klasy włoska ceramika pozwala na stworzenie przytulnego, a zarazem nowoczesnego tarasu, który płynnie i naturalnie połączy domowy salon z ogrodem. Dzięki precyzyjnie rektyfikowanym krawędziom (RM) płyty można układać z wykorzystaniem bardzo wąskiej fugi. Gwarantuje to uzyskanie wysoce estetycznej, spójnej i minimalistycznej nawierzchni, która będzie cieszyć oko przez wiele sezonów.
Bezpieczeństwo i trwałość pogrubionego gresu 2 cm
Wybierz sprawdzoną jakość i ciesz się pięknym tarasem niezależnie od pory roku. Płyty o grubości 20 mm z kolekcji Imola Blox charakteryzują się całkowitą mrozoodpornością oraz wyjątkową wytrzymałością na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Specjalne wykończenie antypoślizgowe (AS) zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim, nawet na mokrej powierzchni. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest również swoboda montażowa. Płyty możesz ułożyć tradycyjnie na klej, zastosować nowoczesny system tarasów wentylowanych na wspornikach lub położyć bezinwazyjnie bezpośrednio na trawie i żwirze. To inwestycja w niezawodność i komfort na lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #49658 |
