Cena za opakowanie: 206,01 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Mashup New Blend Beige 30,2x60,4 NE362R - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 21 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37098 |
