Fioranese Mashup Dolomia Grigio Chiaro Esterno 90x90 2DI93ER płyty tarasowe gresowe imitujące kamień 20mm
Cena za opakowanie: 263,25 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Mashup Dolomia Grigio Chiaro Esterno 90x90 2DI93ER- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,81 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 37 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #39530 |
