Cena za opakowanie: 256,15 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Kintsugi Storm Naturale 20,x13x20,13 KT207R- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 24 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x20 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #39629 |
