Cena za opakowanie: 304,11 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Kintsugi Japan Black Lucido 20x20 KTJA207 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 27 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x20 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #23168 |
