Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
255,00 zł m2
277.95
Cena za opakowanie: 277,95 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese I Ciottoli Sassi Argilla Naturale 30,2x30,2 LMS308R podłogowa płytka lastryko- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Fioranese - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 12 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x30 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #63233 |
Produkty powiązane
