Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
259,00 zł m2
226.83
Cena za opakowanie: 226,83 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese I Ciottoli Sabbia Brick Grigio Naturale 10x30,2 LM133R podłogowa cegiełka lastryko- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,87 m2 |
| Producent | Fioranese - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 29 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 10x30 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #63145 |
Produkty powiązane
