Cena za opakowanie: 197,45 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Borgogna Pietra di Fez Beige 60,4x90,6 2BG92E - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,55 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x90 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37242 |
