Cena za opakowanie: 380,25 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Borgogna Bianco Esterno 61,8x91,4 BGSE691- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,69 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 39,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #39508 |
