Cena za opakowanie: 689,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Excellent Sense Compact BREX.SEN10WHC Brodzik półokrągły 100x100x11 biały - podstawowe informacje :
- BBREX.SEN10WHC
- Brodzik półokrągły
- Rozmiar D/S/W mm: 1000/1000/110
- Waga: 18,5 kg
- Materiał: tworzywo
- Brodziki Excellent to uniwersalne brodziki do nowoczesnych kabin prysznicowych. Posiadają nowoczesne wzornictwo, które z pewnością będzie pasować do Twojej łazienki.
- Brodzik Sense to brodzik do kabin półokrągłych o promieniu łuku 550 mm. Brodzik występuje w 3 rozmiarach: 800 x 800, 900 x 900, 1000 x 1000mm. W opcjach: niskiej (40 mm) i wysokiej (Compact 110 mm).
Dane techniczne
| Kształt | Półokrąg |
| Materiał | Tworzywo |
| Wysokość | 11 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #35458 |
