Cena za opakowanie: 499,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Excellent Sense BREX.SEN08WHN Brodzik półokrągły 80x80x4 biały - podstawowe informacje :
- BREX.SEN08WHN
- Brodzik półokrągły
- Rozmiar D/S/W mm: 800/800/40
- Waga: 13,5 kg
- Materiał: tworzywo
- Brodziki Excellent to uniwersalne brodziki do nowoczesnych kabin prysznicowych. Posiadają nowoczesne wzornictwo, które z pewnością będzie pasować do Twojej łazienki.
- Brodzik Sense to brodzik do kabin półokrągłych o promieniu łuku 550 mm. Brodzik występuje w 3 rozmiarach: 800x800, 900x900, 1000x1000 mm. W opcjach: niskiej (40 mm) i wysokiej (Compact 110 mm).
Dane techniczne
| Kształt | Półokrąg |
| Materiał | Tworzywo |
| Wysokość | 4 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #35454 |
