Cena za opakowanie: 999,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Excellent Ness CENL.3509.500.WH miska WC + deska wolnoopadająca 50x34,5 biała - podstawowe informacje :
- CENL.3509.500.WH
- Rozmiar D/S/W mm: 500/345/300
- Waga: 27 kg
- WC FLASH - RIM serii NESS wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki w kolorze biały połysk. Elegancki, prostokątny kształt miski doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej łazience. Bez kołnierzowe rozwiązanie spłukiwania zapewnia łatwość utrzymania najwyższego standardu higieny. Posiada ekologiczny system z możliwością spłukiwania od 3,5 l.
- Miska dostępna jest w komplecie z łatwo wypinaną deską wolnoopadającą, wykonaną z odpornego na zarysowania materiału Duroplast, posiadającą zawiasy ze stali nierdzewnej.
- Zaletami produktu są także prosty montaż do ściany oraz ukryte mocowania. Polecamy również stelaż podtynkowy Shiro 2.0 oraz przyciski spłukujące Aurro lub Platto. Miska w komplecie z deską wolnoopadającą w bezpiecznym pakowaniu Duo Pack
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | Ceramiczny |
| Montaż | Wiszący |
| Rodzaj | Wolnoopadająca |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| W zestawie | Miska wc + deska wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | Tak |
| Długość | 50 cm |
| Odpływ | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #37718 |
