Cena za opakowanie: 699,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Excellent Ness CENL.3506.500.WH bidet wiszący 50x34,5 biały - podstawowe informacje :
- CENL.3506.500.WH
- Rozmiar D/S/W mm: 500/345/300
- Waga: 22 kg
- Z otworem na baterię
- Bidet wiszący serii NESS wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki w kolorze biały połysk. Jego elegancki, prostokątny kształt sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej łazience. Bidet stanowić będzie doskonałe uzupełnienie dla miski wiszącej NESS. Jego struktura i kształt zapewniają łatwość utrzymania najwyższego standardu czystości.
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Otwór na baterie | Tak |
| Materiał | Ceramiczny |
| Montaż | Wiszący |
| Rodzaj | Dopływ z tyłu |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| W zestawie | Bidet + zestaw montażowy |
| Bez kołnierza | Tak |
| Długość | 50 cm |
| Odpływ | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #36026 |
