Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 3 240,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica Chateau Noir Lappato 120x120 EFLJ płytki gresowe imitujące kamień- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #43936 |
