Cena za opakowanie: 248,64 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica Chateau Beige Lappato 40x80 EFMT płytki gresowe imitujące kamień- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,96 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 40x80 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #43903 |
