Cena za opakowanie: 109,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
El Molino Betera Jet Blanco 58x58 płytki podłogowe imitujące marmur- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Producent | El Molino- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 26,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Czarno-Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #54829 |
