Cena za opakowanie: 99,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
El Molino Betera Black White 33,3x33,3 płytka podłogowa dekoracyjna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Producent | El Molino- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 9 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 33x33 cm |
| Kolor | Czarno-Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61667 |
