Cena za opakowanie: 216,91 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Coem - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38381 |
Opis
Jasne i bezpieczne otoczenie domu – płytki Coem English Stone Ivory Esterno Rettificato 30x60
Szukasz sposobu na optyczne powiększenie i rozjaśnienie strefy wejściowej lub tarasu? Płytki gresowe Coem English Stone Ivory Esterno Rettificato 30x60 to kwintesencja włoskiego designu, która wiernie oddaje urok jasnego, naturalnego wapienia. Ciepły odcień Ivory nadaje przestrzeni lekkości, doskonale komponując się z nowoczesną i klasyczną architekturą. Wykończenie Esterno zostało opracowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie zewnątrz – jego struktura o podwyższonej antypoślizgowości chroni domowników przed upadkiem nawet na mokrej nawierzchni. To wysokogatunkowy gres, który charakteryzuje się pełną mrozoodpornością, minimalną nasiąkliwością oraz wieloletnią wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.
Wielofunkcyjny format i perfekcyjna rektyfikacja
Prostokątny wymiar 30x60 cm to niezwykle praktyczne rozwiązanie montażowe. Idealnie sprawdza się nie tylko na posadzkach niewielkich balkonów, ale także jako trwała okładzina schodów zewnętrznych, elewacji czy cokołów. Model English Stone Ivory poddano procesowi pełnej rektyfikacji, co oznacza idealnie i mechanicznie docięte krawędzie pod kątem prostym. Pozwala to na zastosowanie bardzo wąskiej, dyskretnej spoiny, co potęguje efekt naturalnej, jednolitej tafli kamienia i znacznie ułatwia codzienne utrzymanie czystości na zewnątrz. Wybierając renomowaną markę Coem, inwestujesz w prestiżowy materiał, który nie wymaga kłopotliwej impregnacji.
