Cena za opakowanie: 216,91 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Coem - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38379 |
Opis
Naturalny urok i trwałość – płytki Coem English Stone Grige Esterno Rettificato 30x60
Szukasz niezawodnego materiału na taras lub schody, który zachwyci Cię swoim wyglądem? Płytki gresowe Coem English Stone Grige Esterno Rettificato 30x60 to perfekcyjne połączenie estetyki naturalnego kamienia z wybitnymi parametrami włoskiej ceramiki. Ich subtelny, szaro-beżowy odcień (Grige) doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne, ocieplając wizualnie przestrzeń wokół domu. Dzięki dedykowanemu wykończeniu Esterno, powierzchnia charakteryzuje się podwyższoną antypoślizgowością. Zapewnia to domownikom pełne bezpieczeństwo użytkowania, nawet na mokrej nawierzchni. To materiał w 100% mrozoodporny, nienasiąkliwy i wysoce odporny na ścieranie, idealny do kapryśnego, zmiennego klimatu.
Kompaktowy format i bezproblemowa pielęgnacja
Prostokątny format 30x60 cm daje ogromne możliwości kompozycyjne. Świetnie sprawdza się nie tylko na posadzkach tarasów, ale również na cokołach, mniejszych balkonach czy jako okładzina schodów zewnętrznych. Istotną zaletą gresu English Stone Grige jest jego pełna rektyfikacja. Mechanicznie i precyzyjnie docięte krawędzie pod kątem prostym pozwalają na użycie bardzo wąskiej fugi. Taki zabieg ułatwia zachowanie czystości i potęguje wrażenie jednolitej, naturalnej skały. Wybierając renomowaną markę Coem, inwestujesz w prestiżowy produkt, który nie wymaga uciążliwej impregnacji i przetrwa w nienaruszonym stanie przez długie dekady.
