Cena za opakowanie: 720,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Luksusowy blask – płytki Casalgrande Padana Marmoker Titan White Lucido 90x90
Szukasz sposobu na spektakularne i przestronne wnętrze? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana Marmoker Titan White Lucido w formacie 90x90 cm to kwintesencja nowoczesnej elegancji. Ten wielkoformatowy gres perfekcyjnie naśladuje szlachetny, biały marmur ozdobiony wyrazistym, szarym użyleniem. Wykończenie typu lucido, czyli lustrzany połysk, nadaje powierzchni niesamowitą głębię i wspaniale odbija światło, maksymalnie rozjaśniając i optycznie powiększając przestrzeń. To doskonały wybór na lśniące podłogi oraz reprezentacyjne ściany w przestronnym salonie, eleganckim holu czy luksusowej łazience.
Włoska precyzja i nieskazitelna tafla
Kolekcja Marmoker od uznanego włoskiego producenta łączy wybitny design z najwyższymi parametrami technicznymi. Imponujący, kwadratowy format 90x90 cm w zestawieniu z fabrycznie rektyfikowanymi krawędziami pozwala na precyzyjny montaż przy użyciu minimalnej fugi. Efektem tego zabiegu jest płynna, niemal bezszwowa tafla lustrzanego marmuru na każdej płaszczyźnie. Prezentowany gres jest w pełni mrozoodporny, wysoce twardy i niezwykle odporny na codzienne użytkowanie, a jego polerowana powierzchnia znacznie ułatwia utrzymanie czystości. Wybierając model Titan White Lucido, inwestujesz w bezkompromisową jakość i ponadczasowe piękno na wiele długich lat.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #28499 |
