Cena za opakowanie: 275,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Klasyczne piękno marmuru – płytki Casalgrande Padana Marmoker Titan White Honed 30x60
Szukasz uniwersalnego materiału, który nada wnętrzom ponadczasowy charakter? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana Marmoker Titan White Honed o wymiarach 30x60 cm to idealny wybór do każdego pomieszczenia. Ten wysokiej klasy gres precyzyjnie odwzorowuje strukturę klasycznego, białego marmuru, przełamanego wyraźnym, eleganckim użyleniem. Wykończenie typu honed, czyli gładka satyna, zapewnia powierzchni subtelny wygląd i miękko rozprasza światło, nie powodując odblasków. To doskonała propozycja na ściany i podłogi do stylowej łazienki, nowoczesnej kuchni czy przedpokoju, gdzie luksusowa estetyka spotyka się z codzienną, niezwykle praktyczną funkcjonalnością.
Włoska precyzja i wygoda w formacie 30x60
Kolekcja Marmoker to gwarancja najwyższych standardów, z których słynie włoska ceramika. Kompaktowy, prostokątny format 30x60 cm daje szerokie możliwości aranżacyjne i świetnie sprawdza się nawet w nieco mniejszych przestrzeniach. Precyzyjnie rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie minimalnej fugi, co potęguje efekt spójnej, eleganckiej płaszczyzny. Ponadto, ten mrozoodporny gres wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci oraz jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. Wybierając ten model, inwestujesz w bezkompromisową solidność i piękno, które zachwyca przez lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28490 |
