Cena za opakowanie: 315,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Szare, matowe lastryko z klasą – Casalgrande Padana Macro Grigio Naturale 60x60
Poszukujesz sprawdzonych i stylowych rozwiązań do swojego wnętrza? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana Macro Grigio Naturale 60x60 to perfekcyjna imitacja klasycznego lastryko (terrazzo) w niezwykle modnym, szarym odcieniu. Subtelna baza połączona z zatopionym, różnorodnym kruszywem tworzy autentyczny wzór, który doskonale odnajdzie się w przestrzeniach loftowych, nowoczesnych oraz skandynawskich. Matowe wykończenie powierzchni (naturale) nadaje aranżacji elegancki, nieco surowy charakter, będąc jednocześnie bardzo praktycznym wyborem na co dzień, skutecznie maskującym drobne zabrudzenia. Uniwersalny, kwadratowy format 60x60 cm to idealna propozycja do łazienki, kuchni czy salonu o każdym metrażu.
Włoski gres o wysokiej odporności i precyzyjnej rektyfikacji
Kolekcja Macro Grigio wyróżnia się nie tylko świetnym wzornictwem, ale i najwyższymi parametrami technicznymi. Prezentowany gres jest w pełni mrozoodporny oraz odporny na ścieranie, co pozwala na jego swobodne zastosowanie na intensywnie użytkowanych podłogach i ścianach, również na zewnętrznych tarasach. Fabrycznie rektyfikowane krawędzie gwarantują precyzyjny montaż z użyciem niezwykle wąskiej spoiny. Ten technologiczny zabieg umożliwia uzyskanie spójnej, niemal gładkiej tafli, wiernie naśladującej tradycyjną posadzkę wylewaną. Wybierając markę Casalgrande Padana, decydujesz się na bezkompromisową jakość i ponadczasową trwałość.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #28637 |
