Cena za opakowanie: 468,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Błyszczące, szare lastryko – Casalgrande Padana Macro Grigio Lucido 60x60
Szukasz eleganckiego sposobu na ożywienie swojego wnętrza? Płytki gresowe Casalgrande Padana Macro Grigio Lucido 60x60 to doskonała, włoska interpretacja klasycznego lastryko (terrazzo) w niezwykle uniwersalnej, szarej tonacji. Tło połączone z wyrazistym, różnorodnym kruszywem tworzy dynamiczny i ponadczasowy wzór. Wykończenie na wysoki połysk (lucido) fantastycznie odbija światło, wprowadzając do łazienki, kuchni czy salonu wrażenie luksusu i optycznie powiększając przestrzeń. Kwadratowy format 60x60 cm to sprawdzone, wysoce funkcjonalne rozwiązanie, które świetnie odnajdzie się w projektach o dowolnym metrażu, stanowiąc idealną bazę dla stylu minimalistycznego, loftowego czy glamour.
Włoski gres o wysokiej trwałości i precyzyjnej rektyfikacji
Kolekcja Macro Grigio to gwarancja bezkompromisowej jakości wykonania. Ten wytrzymały gres charakteryzuje się pełną mrozoodpornością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia, co pozwala na jego swobodne zastosowanie na intensywnie użytkowanych podłogach i dekoracyjnych ścianach. Niezwykle istotnym udogodnieniem są poddane fabrycznej rektyfikacji krawędzie. Pozwalają one na precyzyjne układanie płytek z zastosowaniem minimalnej, wąskiej spoiny. Taki zabieg technologiczny potęguje iluzję monolitycznej, tradycyjnie wylewanej posadzki, ułatwiając jednocześnie utrzymanie jej w nienagannej czystości. Wybierając markę Casalgrande Padana, inwestujesz w autentyczne wzornictwo na lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #28636 |
